Dědeček a babička 81-90

< >

V domově důchodců takhle sedí stará paní a starý pán a oba se ukrutně nudí. Najednou říká ta paní tomu pánovi: "Vsaďte se, že uhodnu, kolik vám je let." "Neuhodnete." "Ale uhodnu!" "Jak to chcete dokázat?" "Předvedu vám to. Stoupněte si a sundejte si kalhoty." Dědek vstal, spustil kalhoty a povídá: "Jak chcete takhle poznat, kolik mi je?" "Neptejte se na nic. Otočte se. Tak, a teď se otočte zase zpátky. Teď si nandejte kalhoty. Je vám dvaaosmdesát." Děda natáhl kalhoty a povídá: "To je fantastické, jak jste to uhodla?" "Včera jste mi to říkal, dědku sklerotická."

Starší manželé leží takhle večer v posteli, manželka si čte knížku, manžel se chystá usnout a v tom mu žena povídá: "Taky bys mi mohl jednou říci něco milého, něco něžného." "A co by to jako mělo být?" "Třeba, že jsem tvůj poklad nejdražší." "No tak jsi můj poklad nedražší." "Že jsem tvoje zlatíčko jediné." "No tak jsi moje zlatíčko jediné." "No a teď si vymysli něco sám." "Dobrou noc Božka."

Přijde stařík do opravny: "Prosím vás, mám tady jeden starý gramofon, který nefunguje. Co myslíte, vyplatí se mi nechat ho spravit?" "No, to já nevím. Kolik je vám let?"

Stará bezdomovkyně přehrabuje kontejner a najde použitý kondom. Labužnicky ho vycucne a pochvaluje si: "Ti lidé dnes nechávají v jitrničkách tolik sádla..."

Babka onemocní a tak k ní zavolají doktora. Když doktor odejde, babka pootevře jedno oko a znepokojeně se ptá: „Kdo to byl?“ „Doktor, babi, doktor,“ odpoví jí příbuzní. „Aha...,“ uklidní se babka, „hned se mi zdálo, že na faráře si moc dovoluje.“

Sedí tři důchodkyně. První říká: "Ta moje skleróza! Než dojdu do obchodu, už nevím, co jsem chtěla koupit!" Druhá na to: "To nic není! Ta moje skleróza! Dvě hodiny hledám brýle a mám je na nose!" Třetí na to: "Já nemám sklerózu! Musím si zaklepat na dřevo... ťuk-ťuk-ťuk ...dále!"

Babička odcházející z krematoria se smutně ohlédne na černý kouř vycházející z komínu a povzdechne si: "Tak vidíš, dědku, konečně tě někdo vykouřil až do konce."

Babička z vesnice přijede do města, celá vyděšená se motá přes křižovatky. Ulice přechází kde a jak ji napadne. Pozoruje jí policista, přijde k ní a říká ji: "Ale, babičko, babičko. Po přechodu by to nešlo?" Babička mu odpoví: "To víte, že by to šlo, jenomže dědek už nemůže!"

Přijde starý pán ke skříni a otevře ji. Najednou ze skříně vypadne kostra. Starý pán se na ni podívá a rozeběhne se ven ke stromu, pak zakřičí: "Piky, piky, Pepa ve skříni!"

Víte, jaký je rozdíl mezi pannou a důchodkyní? - Žádný. Obě čekají na prvního.

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, >