Dědeček a babička 201-210

< >

Babka se chystá s dědkem na procházku: "Dědo, co myslíš, mám si vzít podprsenku?" - "Jen si ji vezmi. Venku je dnes bláto..."

Dědeček koupil babičce pod stromeček erotické prádlo. Rozhodli se, že to hned vyzkoušejí, jestli to nepodpoří jejich sexuální touhu. Děda čeká v ložnici, babička se snaží si to prádélko obléct, ale nemůže se do něj vejít. Tak si říká: "Ale co, děda je stejně krátkozraký, třeba ani nepozná, že ho nemám na sobě." Vejde do ložnice v Evině rouše, děda si ji prohlíží a nakonec zklamaně řekne: "No, za ty prachy to mohli aspoň vyžehlit...!"

Starý sedmdesátiletý pán si objedná šlapku k sobě domů. Dívčina přijde k starému pánovi, podívá se na něho a přemýšlí: Dám si zaplatit předem a uteču. Už je starý, určitě mě nedožene. A tak mu říká: "Dědo, ale musíte zaplatit předem!" - "Dobře, moje, dobře..." Kurvička, jakmile dostala peníze, utekla. Když vyběhne na ulicí, slyší, jak se otvírá okno a jak starý pán křičí: "Pojebte ji někdo!!! Už je to zaplaceno!"

Dva starší důchodci, on a ona, sedí v parku na lavičce. Stařeček láká stařenku k sobě do bytu: "Pojďte, ukážu vám svou sbírku zahraničních léků."

"Babičko, povídej nám, jaké to bylo, když jsi byla ještě moc malá," škemrají vnoučata po babičce. "To bylo děti všechno jiné. Tenkrát, když maminka koupila pět kilo brambor, tak jsem to ani neunesla, kolik toho bylo!"

Babička přišla na policii, že se jí ztratil manžel... "A kdy jste ho viděla naposledy?" - "Tak to nevím, víte, já mám špatnou paměť..." - "Tak byste nám mohla alespoň přiblížit, jak vypadá..." - "A kdo jak vypadá...?" - "No váš manžel, přece!" - "Hmmm..., můj manžel? Co je s ním...? Dávno jsem ho neviděla..."

"Dědo, je tady jaro..." - "Cóó?" - "Jaro je tady..." - "Cóó?" - "Říkám, že je tady jaro!" - "Cóó?" - "Ále... Kočky už prcají..." - "Aha! To víš..., je tady jaro..."

Dědeček přinese vnukovi atlas světa o praví: "Opatruj ho jako oko v hlavě, schovávám ho pro tebe už od školních let!" - "A dědo, mapa Ameriky tam už je?"

Chlapeček potká starou paní sousedku a povídá: "Teto, vy jste jak z pohádky." - "Opravdu?" diví se polichocená paní. "Ano, vypadáte jako ježibaba..."

Babička šla jednou do vesnice nakoupit a nakázala dědkovi, aby začal připravovat husu k večeři. Dědek tedy vyšel na dvůr, chytil husu, oškubal ji, omyl, šoupnul na pekáč a strčil do trouby. Pak vyšel na dvůr, aby si zapálil cigaretu. Když se vrátí dovnitř, vidí, jak uprostřed kuchyně stojí husa a křičí: "Dědo, buď mi vrátíte peří anebo v té troubě zatopte! Mně je zima!"

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, >