Dědeček a babička 41-50

< >

Vleze chlapík do vlaku a v kupé sedí dědoušek. Začnou se bavit a chlapík se ptá, kam dědoušek jede. "Ále, na sraz maturantů po 60 letech." "A kde ho máte?" "Ále, jako vždycky - na Štrbském plese." "A kolik se vás po těch letech ještě schází?" "No, abych řekl pravdu, posledních 8 let už jezdím jenom já."

Kostelník nevěří svým očím. Paní Majerová klečí zbožně v lavici, před sebou modlitební knihu a vedle ní umělý chrup. "Asi vás ruší při modlitbě," povídá se zájmem. "Ale kde, ten chrup patří dědovi. Musela jsem mu ho vzít, on by mi mezitím snědl doma bábovku."

Děda s babičkou leží v posteli. Děda si vezme nožík, vytáhne Viagru a začne ji krájet na čtvrtky. Babička: "Dědku, proč to krájíš? To se jí celé!" Dědek: "Ale, chtěl jsem ti jen dát pusu na dobrou noc."

Byl jednou jeden dědeček a babička, a ti měli pole u lesa. Dědeček rád oral a babka zase anál.

Potkají se dva dědci, baví se o všem možném a najednou ten jeden povídá: "Člověče, Ferenc, já mám hrozný problémy se spaním, ne a ne usnout." "Tak to dělej jako já. Já počítám do tří a pak už tutově usnu." "Fakt, jo? Jen do tří?" "No, někdy teda i do půl čtvrtý..."

Jde dědeček s babičkou parkem a najednou děda povídá: "Tak co, Marie, co kdybychom na to ještě skočili?" "Ale dědo, když já už jí mám celou takovou vyschlou..." "Babicko, to nevadí, já ho mám taky vyschlého!" "No tak vidíš, dědečku, že to nejde!" "Ale jde, babičko, tak já ti ho tam nasypu!"

Padesát zubů a dvě oči, co je to? - Krokodýl. A padesát očí a dva zuby, co je to? - No přece domov důchodců.

Babka píše dětem dopis, dědek sedí vedle a ptá se: "Babko a copak to děláš?" "Ále, píšu dětem, že se ti už vede lépe. Poslyš, jak se píše správně - pohřab anebo pohřeb?"

Jdou dva důchodci po ulici a jeden se ohlédne za pěknou holkou. "Francku, taky bys chtěl, aby ti bylo zase 20 let?" "No, to určitě. Pro pět minut zábavy s nějakou buchtou chodit zase čtyřicet let do fabriky...!"

Zkouší si děda v obchodě nové boty a když si je nazouvá nejvehementněji, uprdne si. "Omlouvám se, skutečně je mi to trapné," říká prodavačce. "To nic dědo, to až vám řeknu, kolik stojí, tak se i poserete..."

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, >