Dědeček a babička 61-70

< >

Vnuk: "Dědo, serete si na kšandy!" "Cože?" "Serete si na kšandy!" "Cóóó?" "Kšandy!" "Jó kšandy, na ty já seru!"

Přijde děda k doktorovi a povídá: "Pane doktore, proším váš, mohl byšte mi š ním něčo udělat? Ať si na štará kolena něčo užiju!" Doktor si říká, mám dobrou náladu, pomůžu mu. Dá mu na pindíka dva drátky a jde dozadu. Pustí mu tam 12 voltů a ptá se: "Tak co, dědo, stojí?". Děda: "Neštojí, pane doktore, neštojí." Doktor si říká - je starý, tak mu tam dá 24 voltů a znovu se ptá: "Tak co, dědo, stojí?" Děda: "Neštojí, pane doktore, neštojí". To už je doktor nasraný a dá mu tam 220 voltů a znovu se ptá: "Tak co, dědo, stojí?" Děda: "Neštojí, pane doktore, ale žato krásně svítí..."

Povídají si dva kluci: "Mému dědečkovi je 90 let a každé ráno ještě zaběhne 2 kilometry." "Hm, a co pak dělá do večera?" "Co by dělal, vrací se zpět."

Přijde smrt do nemocnice a chodí od postele k posteli a povídá: "Tebe si vezmu za 12 let, tebe za 5 let, tebe za 8 let..." A na konci chodby leží devadesátiletý dědeček a myslí si: "Jestli mě uvidí, tak si mě vezme hned!" A děda uteče mezi kojence, lehne do postýlky a vezme do ruky láhev s mlíkem. Když smrt přijde mezi kojence, povídá: "Tebe si vezmu za 78 let, tebe za 59 let..." Když dojde k dědovi, povídá: "Copak ty tu děláš?" Děda: "Bumbám." Smrt: "Tak dobumbej a pojď."

Dědeček s babičkou šli na procházku a najednou uviděli, jak se v křoví milují dva mladí lidé. Babičce zjihly oči, vzala dědu za ruku a řekla rozechvělým hlasem: "Dědo, nechtěl bys to taky zkusit?" "Chtěl," odvětil děda upřímně, "ale myslíš, že mi ji ten chuligán půjčí?"

Babička a dědeček mají 55. výročí svatby. Dědeček povídá: "Babi, dáme si rande jako za mlada". "Dobře, dědečku, tak zítra v 17,00 před kinem." Druhý den čeká dědeček v 17,00 před kinem a babička nikde, čeká do 17,30 a babička nikde. Čeká do 18,00 a v 18,30 babička nepřichází, naštve se a jde za ní domů. Tam leží babička vyvalená na gauči a dědeček se jí ptá: "Víš o tom, že jsme měli dneska v 17,00 rande před kinem?" Babička naštvaně: "Vím, ale naši mě nepustili!"

Vojáci obsadili vesnici a začali znásilňovat všechny ženy. Došlo i na starou babku. Děda domlouvá vojákům: "Nestydíte se!? Vždyť je stará!" "Kuš dědo," okřikne ho babka, "válka je válka!"

Přijde dědek k babce a povídá: "Babko, na záchodě je duch!" "Ale dědku, co blázníš, žádný duch tam není," odvětí babka. "Ale je!" "A co by tam asi dělal duch?!" "Prostě tam je duch," nedá se děda. "A jak jsi na to přišel?" "No, když otevřu, tak se tam rozsvítí, a když zavřu, tak se zase zhasne." "Ty dědku jeden pitomá, že ty jsi zase sral do ledničky!!!"

Jde takhle děda po parku a potká kurvu, které se zeptá co by mu dala za padesát korun. Ona praví: "Dědo, za padesát korun Vám můžu akorát nachcat do klobouku." Tak se i stalo a děda odchází i s kloboukem do nedalekého křoví. Když chvíli nevycházel, tak se tam šla kurva podívat. Děda si máčí šulínka v klobouku a říká mu: "Na, žer aspoň polívku, když nemáme na maso!"

Ptá se jedna sousedka druhé: "Co je to? Proč je u vás takový řev?" „Ale, starýmu lezou zuby." "Cože? Teď, v pětašedesáti?" "Jo, víte, on je předevčírem spolknul..."

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, >