Dědeček a babička 161-170

< >

Povídají si v parku dva důchodci: "To je hezká móda, jak teď ta děvčata chodí bez podprsenek!" - "To moje stará tak chodí už deset let!" - "Tos mně dojal, já si až doteďka myslel, že má tak oteklá kolena!"

"Dědečku, souložíte ještě s babičkou?" - "No to si piš, že jo! Ale bába u toho musí mít nasazenou plynovou masku." - "A proč?" - "Tak za prvé, jí to víc sluší, za druhé, mi do toho nemůže kecat a za třetí – když jí zacpu filtr, tak sebou mrská jako sedmnáctka."

Přijde babka k doktorovi a povídá mu: "Pane doktore, mě nějak černají nohy." – Doktor se podívá a ptá se: "A myjete si je?" - "A to pomáhá?"

Povídá vnučka babičce: "Babi, víš, jakého já mám dobrého ženicha? Nepije, nekouří, nefetuje, nedroguje, on je prostě skvělý." Babička: "Jo? To si neber, to je jakési choré!"

Babka spadne z 13. patra. Postaví se, trochu omráčená a opráší se. Kole se seběhne houf lidí, mezi nimi i policajt, a ten se babky ptá: "Babičko, co se tu stalo?" - "Já ti nevím, synku, já jsem teď přišla..."

Přijde babka do lékárny a chce anti-viagru. Lékárnice se diví: "Na co to potřebujete?" - "Aaaale, pro dědka." - "Vždyť děda si tady včera kupoval viagru!" - "No právě, dědek nám do rána umřel a teď nemůžeme zavřít rakev."

"Nechcete se posadit, dědo?" - "Ne, děkuji, chlapče, jedu jenom jednu zastávku." - "Jen si klidně sedněte, dědo, nejste totiž v autobuse, ale v parku."

Honzík se chlubí mamince: "Představ si, že jsem odnaučil babičku okusovat si nehty." - "No a prosím tě, jak jsi to dokázal?" - "Schoval jsem jí zuby!"

Modlitba důchodců: "Pane bože, když už jsi mi sebral sílu, měl jsi mi sebrat i chuť..."

Policajti vyšetřují smrt babky, která se o Vánocích udusila rybí kostí. Ptají se dědy: "Dědo, a to jste neviděl, že se babka dusí?" - "Cožé? Já špatně slyším." - "Ptám se vás, jak to, že jste neviděl, že se babka dusí?" - "Já jsem jen viděl, že stále otvírá pusu a koulí očima jako kapr, a tak jsem si myslel, že zpívá koledy..."

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, >