Dědeček a babička 131-140

< >

"Pokaždé, když cestuji tímto vlakem do Plzně, dozvím se nějakou veselou historku," chlubí se děda spolucestujícímu. "No, tak dnes se dozvíte tuto: tenhle vlak jede do Českých Budějovic!"

Čtyři starší dámy sedí u hrnků s čajem. První říká: "Víte, dámy, známe se už dlouho... Musím se vám přiznat. Jsem kleptomanka už několik let. Ale nebojte se, vám jsem nikdy nic nevzala. Druhá se připojí: "No, já se taky musím přiznat. Tíží mě to už dlouho. Trpím nymfomanií a už ty chlapy nestíhám počítat. Ale vždy jsem si dala pozor, abych se vyhnula vašim manželům." Třetí po chvilce váhání praví: "Když se už takhle zpovídáme, já se taky přiznám. Jsem lesba. Ale nebojte se, nejste moje typy, já ráda mladé slečny." Čtvrtá vstane a vychrlí ze sebe: "Já se taky přiznám. Jsem hrozná drbna. A teď mě, prosím, omluvte, musím si vyřídit několik telefonátů..."

Babka si vybírá v bance peníze a slečna u přepážky jí pomáhá s vyplněním formuláře a nakonec říká: "Paní, a teď se musíte tady dolů podepsat." - "A co to tam mám napsat, dcerko?" - "No normálně, tak jak se podepisujete na dopisy." A babka napsala: "Všechny vás pozdravuji a líbám. Vaše babička..."

"Babi, je to pravda, že zlé se má oplácet dobrým?" - "Ano, vnoučku, je." - "Tak naval dvě stovky, rozbil jsem ti brýle!"

Babička chce přejít silnici a osloví mladíka vedle ní: "Mladý pane, převedl byste mě přes cestu?" - "Teď to nejde, babi, svítí červená. Počkejte, až bude zelená." - "To vás už nebudu potřebovat. Na zelenou přejdu i sama...!"

Babička přijde od kadeřnice a ptá se vnuka: "Ládíku, že už nevypadám jako stará babka?" - "Ne, babi, teď vypadáš jako starý dědek!"

Nastoupí děda do autobusu. Sedí a najednou si lehne a začne něco hledat. Všichni lidi z autobusu se k němu přidají a pomáhají mu hledat. Hledají 10 minut a pak se jeden zeptá: "Dědo, a co to vlastně hledáme?" Děda na to: "Už nic, ušoulám si nový šušeň..."

Děda vykládá vnukovi: "Pojď sem ať to neslyší bába. Víš, když jsem já byl mladý kluk, moc se mi líbilo jedno děvče. Taková hezounká brunetka, hnědá kukadla, pěkné kozičky... Jak se to jen jmenovala...? Éééé... už vím: Majka Kučerová!" – Vtom se ozvala babička z kuchyně: "Ty už jsi úplně zblbnul, dědku, vždyť to jsem já!"

V parku sedí babka. Jde kolem dělník v montérkách a povídá: "Babi, ta lavička je čerstvě natřená!" - "Jak prosím?" - "Na zeleno, babi, na zeleno!"

Dva na WC: "Dědo, proč se prohrabujete ve vlasech?" - "Krucipísek! Proklatá skleróza. Chci se jít vyčůrat a pamatuji si pouze tolik, že ho mám někde mezi chlupy..."

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, >