Dědeček a babička 31-40

< >

Dědeček si stěžuje v domově důchodců na svoji babku: "Nevadí mi, když mi kouří moje cigarety. Nevadí mi ani to, že mi chlastá moji slivovici. Přežiju i to, že mi bere důchod. Ale co mě strašně sere, je, když se na mě při obědě řehtá mými vlastními zuby!"

"Byly doby, kdy jsi mě pohladil po vlasech..." říká babička dědečkovi po večerníčku v posteli. Dědeček babičku pohladí po vlasech. "Byly doby," kdy jsi mě líbal na líčko." Dědeček babičku políbí na líčko. "a byly doby, dědečku, kdy jsi mě vášnivě kousal do ouška," praví roztoužená babička. Dědeček vstane z postele a odchází. Babička se na něj vyčítavě podívá a říká: "Dědečku, kam jdeš?" Dědeček se podívá na babičku a říká: "Jdu ši do kuchyně pro žuby..."

Jde dědeček s babkou po lese a najednou dědeček říká: "Babko, svlíkni si rychle tepláky!" "Ale dědku, teď a tady?" "Nevyptávej se a dělej!" Babka si tedy svleče tepláky, dědek jí je vytrhne z ruky, rychle si je obleče a říká: "Fuj, to je ale kosa, co?!"

Jdou dva zamilovaní parkem a z jednoho křoví slyší: "Ještě ho tam nedávej, ještě si ho chci trošku pohladit, políbit! Chlapec s děvčetem nakouknou - a tam děda s babkou pochovávají kocoura...

Po důkladné zdravotní prohlídce se ptá dědeček lékaře: "Pane doktore, můžu ještě v mém věku bez ujmy na zdraví milovat?" Doktor se zamyslí a říká: "Ale jistě, dědo, svou vlast..."

"Dědo, co máte radši: soulož a nebo vánoce?" "No, soulož ale vánoce jsou častěji..."

Proč dědci dostávají v domově důchodců na noc VIAGRU? - Aby se neskutáleli z postele...

Šuká dědek bábu a najednou povídá: "Bábo, ty máš ještě mlíko!" "Co blbneš, dědku, to jsi mi vycucnul nějakého beďara."

Dědek a babka slaví zlatou svatbu, tak si řeknou, že si to fest rozdají někde na mezi či v jetelině jako tehdy. Tak zalezou do nějakého porostu, děda jak je na to za cely rok natěšený, skočí na babku a fest se eroticky vyžívá. V průběhu styku si libuje: " Kurňa, babko, ty máš blánu jak zamlada!" Babka nesměle pípne: "Nebude to tím, že jsem si v tom fofru nesundala punčocháče?"

Starší manželský pár se vydá na večeři do restaurace. Stolují už pár hodin, když staré paní vystřelí z talíře kus masa a skončí na její bílé halence. Stará paní zvedne oči a pošeptá dědovi: "Vypadám jako prase." Dědo pokývá hlavou a říká: "A ještě máš i zasviněnou halenku!"

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, >