Dědeček a babička 221-230

< >

V hotelu na recepci se při placení loučí starší host se slovy: "Poslal jsem vám postel." Recepční: "My jich máme dost, ale přesto moc děkujeme." Děda: "Plosím, ládo se stalo...!"

G. B. Shaw: Stárnutí je otrava, ale je to jediný způsob, jak se dožít vysokého věku...

Starší paní povídá opraváři: "Dala bych vám na pivo, ale mám u sebe jen stovku..." - "To nevadí, babi, někteří nedají ani to..."

Po půlnoci budí babka dědka. On vylekaně vykřikne: "Co je? Co se stalo?!?" - "Nic se nestalo. Já jen nemůžu pochopit, jak můžeš s tak malým důchodem tak klidně spát...?"

Vláda v nejbližší době vydá novelu vyhlášky, podle které se budou moct důchodci dotýkat i na zem spadlých drátů.

Starému dědovi nakecají, že když bude jíst hodně chleba, tak se mu ještě postaví. Děda přijde do obchodu a říká: "Prosím tři chleby!" - "To je pro Vás dědo?" - "Ano!" - "Vždyť vám ztvrdne!" - "Kurva, tak je to pravda!? Dejte mi jich teda pět!"

Dva šestnáctiletí se baví po silvestrovské noci: "Dědeček měl pravdu, když mi říkal, že do toho erotického klubu nemám chodit, že tam jsou věci, které bych neměl vidět." - "Prosím tě, a co takového jsi tam viděl?" - "Dědečka."

Redaktor se ptá stoletého dědečka, jak tráví volný čas. Děda odpovídá: "Vzbudím se v devět, zajdu si pro noviny a když ve sloupci úmrtí není moje jméno, udělám si snídani..."

Přemítá babka před výlohou, ve které je cedule: PRAVÉ VALAŠSKÉ PAPUČE. "Safra, safra, kdyby měli i levé, tak bych si jeden pár i koupila..."

"Babi, a proč máš tak velikou pusu?" Ptá se vnučka. "A už jsi někdy viděla dědův kokot?" Odpovídá babka.

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, >