Dědeček a babička 91-100

< >

Povídají si dva muži o ženách. První říká: "Žena je jako gramofonová deska - když se obehraje, vymění se za novou." Druhý na to odpoví: "Víš, kamaráde, ta deska se dá pak otočit na druhou stranu a teprve potom se vymění za jinou." Kousek od nich stojí starší babka, která to vše slyšela a tak se zapojí do rozhovoru: "Ale, chlapci, chlapci, věci se mají jinak! Když je deska obehraná, tak se vymění jehla a hraje pěkně dál!"

Sedí malý chlapeček na chodníku a pláče. Přijde k němu děda a ptá se: "Proč pláčeš?" "Protože nemohu dělat s děvčaty to co velcí kluci." Děda si sedne vedle něj a rozbrečí se také.

Dědek volá večer z ložnice: "Bábo, honem! Stojí mi!" "Dědo, počkej, zajdu se jen vyčůrat." Za chvíli děda: "No..., už se můžeš i vysrat!"

"Slyšel jste to, pane Makovičko? Důchodci prý vyhlásili jednodenní výstražnou stávku proti zdražování životních potřeb!" "Neříkejte, a co nebudou dělat?" "Prý přestanou na náměstích krmit holuby!"

V kupé vlaku sedí matka s malým děckem a starý děda. Matka se pokouší dítě nakojit, ale to stále odvrací hlavu. Matka se rozčílí: "Když nebudeš papat, dám to tady tomu starému pánovi." Toto se opakovalo několikrát, až děda nakonec říká: "Paní, tak už se nějak rozhodněte, já už kvůli tomu jedu pět zastávek navíc!"

Starší muž po probuzení přijde k oknu a dívá se na teploměr. Pak praví: "Růženko, vezmi si dnes teplejší podprsenku, jsou přízemní mrazíky."

Dědeček volá v parku na své vrstevníky: "Kluci, dneska dostali v drogérii vietnamské prezervativy!" "No a co? Nám už nejsou nic platný ani ty americký." "Ale jo, tyhle jsou bambusový!"

Přijde babka k doktorovi s prostřeleným kolenem a lékař se jí ptá, jak se jí to stalo. "Ale, chtěla jsem spáchat sebevraždu." "Sebevraždu? A proč jste se tedy střelila do kolena?" "No, někde jsem četla, že si mám pistoli přiložit dva centimetry pod levou bradavku.

Dvě babky čtou noviny: "Poslechni si tohle: V Karlíně byly opět znásilněny dvě staré ženy..." "Tak to vidíš, a my krávy bydlíme tady na Žižkově!"

"Prý vám zemřela babička?" ptá se jedna sousedka druhé. - "Ano, před dvěma týdny!" - "Vždyť jsem ji ještě včera viděla v okně?!" - "To jo, museli jsme ji tam dát - pošťačka roznášela důchody!"

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, >