Dědeček a babička 21-30

< >

Povídá děda v hospodě: "Vy mladí jste hovno chlapi! Mně zamlada tak stál, že jsem ho musel oběma rukama rvát do gatí!" "No a jak je to teď, dědo?" ptají se ho. "No to víš, Francku, teď už takovou sílu v rukách nemám..."

Do Prahy přijela tetka z vesnice. Vykračuje si to tak po náměstí, potká ji policajt a říká: "Ale babi, ve vašem věku už nemůžete nosit takové minisukně." "A proč by ne, pan strážník, mám snad křivé nohy?" "To ne, ale čouhají vám z ní ven prsa."

Babička s dědečkem chtějí ušetřit peníze, a tak se rozhodnou, že budou mít jenom jedny společné zuby. Večer je dědek v hospodě a má zuby s sebou. Ráno u snídaně má zuby zase babička a ta se ho ptá: "TY jsi byl, dědku včera v hospodě." "No, to jsem byl." "A měl jsi pivo." "No a kvůli čemu bych tam asi šel?!" "A taky rum." "No, ten taky." "A utopence." "Dva malé." "A moc ti to nesedlo, viď?"

Na návštěvu k důchodci přišel kamarád. Sedí, povídají, manželka hostitele je obsluhuje a on pořád slyší, jak ji kamarád říká: "Ano, miláčku. Děkujeme, drahoušku. Pusinko, dej nám ještě kávu." A tak dále. "To je úžasné, jak hezky ji po tolika letech manželství oslovuješ." Ten se k němu nakloní a tiše povídá: "No, víš, já jsem asi před třemi lety zapomněl, jak se jmenuje..."

Dědeček si stěžuje v hospodě: "Nevadí mi, že sebere můj důchod, chlastá moji slivovici, kouří moje cigarety, ale když se na mě u oběda směje mýma vlastníma zubama, to už mě vážně sere!"

Babka se vrátí domů z výstavy pánských přirození. Děda se jí ptá: "Tak co bábo, a takového, jako mám já, tam taky měli?" Babka: "To víš, že jo, dědku, svazek za 7,50 Kč."

Děda se vrátí domů z výstavy dámských přirození. Babka se ho ptá: "Dědku, a takovou, jako mám já, tam taky měli?" "Jo, měli, přes tu se tam vcházelo!"

Babička dostala chuť si užít a tak se nemohla dočkat, až se děda vrátí z práce. Hned, jak uslyšela cvaknout kliku v ložnici a poté ulehnutí děda do postele, říká dědovi: "Dědečku, udělej si dobře." "A můžu, babičko?" ptá se překvapený dědek. "No, můžeš, dědečku." Dědeček vstal, otevřel ledničku, vytáhl si pivo, obrátil ho do sebe a vrátil se zpět do ložnice k babičce. Ta mu po chvíli co nejlíbezněji říká: "Dědečku, udělej si dobře." "A fakt můžu, babičko?" ptá se znovu dědek. "No, můžeš, dědulko." Děda se opět odebral k ledničce, kde do sebe obrátil další pivo a vrátil se opět do ložnice k babičce. Ta si už mezitím řekla, že děda je po sexuální stránce natvrdlý, a proto se svlékla, klekla si na čtyři a čekala na dědu. Jak se objevil ve dveřích ložnice, tak mu ještě trpělivá babička říká: "Tak, dědo, udělej si dobře, podívej!" "Děda zprvu vytřeštil oči, ale pak vylezl na bábu, plácnul ji po zadku a zvolal: "Hijé, bábo, k ledničce!"

Jednou, navečer, vylezl dědeček odhodlaně na babičku. Babička se zeptala s nadějí v hlase: Copak chceš, dědečku?" Dědeček odpověděl plačlivě: "Šundat!"

Osmdesátiletá vdova byla na rande se svým devadesátiletým snoubencem. Vnučka je velmi zvědavá: "Tak co, jaký bal, babi?" "Třikrát jsem mu musela vrazit pár facek." "To byl tak dotěrný?" "Ne, myslela jsem, že umřel."

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, >